Κυριακή 30 Ιανουαρίου 2011

proJUNIOR 2, ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ = 2-2

Η ομάδα των proJUNIOR 2 ήρθε ισόπαλη με 2-2 εκτός έδρας με τα Βριλήσσια για το τουρνουά Soccer Link. Τα Βριλήσσια κατάφεραν να προηγηθούν με 2-0 στο ημίχρονο παρότι η Αγία Παρασκευή είχε τις κλασικές ευκαιρίες αλλά οι 'μικροί' ήταν άστοχοι στην τελική προσπάθειά τους. Στην επανάληψη η SANTA κατάφερε να ισοφαρίσει με αντεπίθεση διαρκείας σε 2-2. Το 2-1 πέτυχε ο Μοσχόβης με δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή ύστερα από σύγχιση στα καρέ των Βριλησσίων και το 2-2 ήρθε λίγο πριν από την λήξη του αγώνα σε κόντρα επίθεση, όταν μετά από κάθετη πάσα του Γιαννόγλου, ο Φουντάς έφυγε στην επίθεση μόνος και με δυνατό γωνιακό σουτ πέτυχε το γκολ της ισοφάρισης.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ = 2-2 (ημίχρ.2-0)

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (προπ. Χονδροκούκης Μιχάλης)
1.Παπαρίζος Φίλιππος, 2.Τεντζεράκης Θοδωρής, 3.Μοσχόβης Νικόλας, 4.Φυρά Άθρα, 5.Γλυνιαδάκης Μάνος, 6.Παίδαρος Πέτρος, 7.Γιαννόγλου Γιώργος, 8.Φουντάς Στέλιος